17 Ocak Evde Bakım Parası Yatan İllerin Listesi

By | 17 Ocak 2018

17 Ocak 2018 Evde Bakım Parası Yatan İller listesi yatan illerin isimleri en doğru ve en güncel bilgiler her gün anlık yatan il bilgileri ile gün içerisinde her yeni yatan il bilgisi bize ulaştıkça güncellenecek haberlerimiz ile siz okurlarımıza duyurmaya devam edeceğiz.Umuyoruz ki tüm iller de 2018 Ocak ayı evde bakım maaşlarının hesaplara yatmasında bir gecikme yaşanmaz.
Evde bakım maaşı yatan iller listesi 2018 Ocak ayı içinde evde bakım maaşları yatan il isimleri haberimiz içerisinde duyurulacaktır. 2018 Ocak ayı içerisinde yatacak olan evde bakım maaşları yatan illerin listesi günlük ve gün içerisinde gelen bilgilerle güncellenecek ve güncel yatan iller listesi okurlarımıza duyurulacaktır. Değerli evde bakım parası yardımı alan okurlarımız Ocak ayında yatacak evde bakım maaşlarının listesi en güncel bilgilerle sitemizde her ay olduğu gibi bu ay da olmaya devam edecek, sitemizi takip ederek bakım maaşlarının sizin ilinizde yatıp yatmadığını takip edebilirsiniz. Eğer haberimiz içerisinde yer alan listede ilinizin ismi yoksa ve hesabınıza bakım maaşınız yatmış ise yorum kısmına hesabınıza bakım maaşı yattığını yazarak diğer bakım maaşı bekleyenleri de bilgilendirebilirsiniz.
EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLERİN LİSTESİ OCAK 2018
2018 Ocak ayı evde bakım maaşları hesaplara yatmaya başladığında yatan illerin listesi burada yer alacak. Sitemizi ve haberlerimizi takip ederek, Bu ay evde bakım maaşları hangi illerde yattığını, yatan illerin isimlerini öğrenebilirsiniz.

 

Evde Bakım Maaşı Yatan iller Ocak 2018
1- Kars 18- Maraş —————-
2- Sivas 19- Bingöl
3- Şanlıurfa 20- Karabük
4- Zonguldak  21-Tekirdağ
5- Aksaray  22-Osmaniye
6- İstanbul
7- Ordu
8- Kocaeli
9- Rize
10- Adana
11- Malatya
12- Çanakkale
13- Ankara
14- Batman
15- Isparta
16- Van
17- Samsun

Evde Bakım Paraları Ne Zaman Yatar
Site okurlarımızın ayın ilk günleri en çok sordukları soru ” evde bakım maaşları ne zaman yatmaya başlar? ” sorusu oluyor. Geçmiş ay bakım maaşları yatma düzenine göre evde bakım maaşları ayın ikinci haftası itibari ile yatmaya başlıyor. Bu ay içinde bakım maaşlarının yine ayın ikinci haftası itibariyle yatacağını tahmin ediyoruz.

Bakım Maaşı Hesabınıza Yatmışsa
Değerli okurlarımız İlinizde evde bakım parası hesabınıza yattığında yorum kısmına yazabilir ve sizin ile aynı ilde oturan diğer bakım maaşı alanları bilgilendirebilir siniz.

2 thoughts on “17 Ocak Evde Bakım Parası Yatan İllerin Listesi

  1. neyzen Post author

    tokat turhal sosyal hizmetleri aradım pazartesi diyor yatar sabret

    Reply
  2. Metin Cevik Post author

    osmaniye bilgisi olan var mı arkadaşlar

    Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir