Sizi Böyle Alalım 16 Ocak 2018 Tekrarı izle

By | 16 Ocak 2018

Sizi Böyle Alalım 16 Ocak 2018 tekrarı izlemek için sitemizden ayrılmayın.Sizi Böyle Alalım son bölüm’de kimler konuk olacak.Pınar Altuğ Atacan ile hafta içi her gün ekranlara gelen program Sizi Böyle Alalım her sabah saat 10.00’da FOX Tv ekranlarında olmaya devam ediyor.

Sizi Böyle Alalım sunucusu Pınar Altuğ Atacan ile keyifli sohbetler,birbirinden renkli konuklar ile sağlıklı ve besleyici yemekler ve tatlılar sunulacak.Birbirinden güzel yemek çeşitleriyle,hoş bir vakit geçirmek için Sizi Böyle Alalım programında,bugünkü konuk kimdir?
Sizi Böyle Alalım 16 Ocak 2018 tekrarı izle
Programın bu haftaki 7 bölüm konuğu Tamer Karadağlı olacak.Hafta içi her gün ekrana gelen programda, 16 Ocak Salı günü, ünlü oyuncu Tamer Karadağlı’yı konuk edecek. Televizyon ekranların sevilen ikilisi olarak taınına,Pınar Altuğ Atacan ve Tamer Karadağlı, bu hafta çok keyifli sohbetler eşliğinde sizlere,çanak kebabı ile iç pilavı ve elma tatlısı pişirmeye çalışacak.Ayrıntılar gelecek…Video resmi youtube kanalında yayınlanınca sitemizden tekrarını izleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir