Yemekteyiz 15 Ocak – 19 Ocak 2018 yarışmacıları kim?

By | 19 Ocak 2018

Dizi ve Tv Programları Hakkında Aradığınız Her Şeyi tvbilgisi.com sitemizde bulabilirsiniz.
tvbilgisi.com sitemize hoş geldiniz…!
Yemekteyiz 15 Ocak yarışmacıları

Yemekteyiz 96.Bölüm ile 15 ocakta yeni bir haftaya merhaba diyor,bu haftada beş yeni yarışmacı hafta içi yapacağı yemekler ile diğer yarışmacılardan puanlar alıp yarışmanın sunucusu Onur Büyüktopcunun vereceği puanlarla birlikte hofta sonu büyük finalde birinci olup büyük ödülü almak için yarışacaklar.

Bu yazımızda sizlere bu haftanın yarışmacılarını tanıtmaya çalışacağız.İşte bu haftanın yarışmacıları……
Özlem Hanım : 36 yaşında,evli ve iki çocuk sahibi,memleketi Kayseri,Yemek bloggeri olan yarışmacı korku filmi izlemeyi,pisikoloji ile ilgili araştırmalar yapmayı seviyor.
Aynur Hanım : 49 yaşında otuz yıllık evli,iki çocuk sahibi ve ev hanımı.Aslen Rizeli olan yarışmacı altın günü yapmayı kitap okumayı,örgü örmeyi çok seviyor.

Mehmet Bey : 38 yaşında işletmeci ve spor hocası,memleketi Diyarbakır.kendini cesaretli ve işini çok seven biri olarak tanımlayan yarışmacı aslında sulugözlü biri imiş.

Yağmur Hanım : 31 yaşında evli üç çocuk sahibi ve ev hanımı,aslen Yozgatlı olan yarışmacının hobileri arasında araba kullanmak,alışveriş yapmak kuaföre gitmek yer alıyor.

Ali Bey : 28 yaşında,bekar ailesi ile yaşıyor,bir sitede danışmanlık yapıyor,memleketi Antalya,spor yapmak sinemaya gitmek ve yüzmek hobileri arasında.Türk Sanat Müziği söylemeyi çok seviyor.Dobra ve lafını esirgemeyen biri olduğunu söylüyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir