Yemekteyiz 29 Mart 2018 Perşembe Neler Oldu

Onur Büyüktopçu’nun sunuculuğunu üstlendiği hafta içi her gün TV 8 ekranlarında yayınlanan yemekteyiz yarışması saat 15:45 de izleyicisinin karşısına çıkıyor. Her hafta değişen yarışmacıları ile birbirinden farklı yemek tariflerini sunan yarışmacılar büyük ödül 10.000 TL için yarışıyorlar. Her gün farklı bir yarışmacının evine konuk olarak yapılan bu yarışmada o günkü yarışan yarışmacının yemekleri tanıtılarak diğer arkadaşları tarafından tadına bakılıyor ve puanlanıyor.

 Cuma günü ise son yarışmacı yarıştıktan sonra yapılan haftanın finali ile en güzel yemek yapan ve arkadaşlarından yüksek puanı almış olan yarışmacı büyük ödülün sahibi oluyor. Yemekteyiz yarışmasında yarışmacıların yaptığı farklı yemekler sayesinde izleyiciler de yeni tarifleri öğrenerek mutfakların da yapabiliyorlar.

Sizlerde yemek yapabilme kabiliyetinize güveniyorsanız TV8 yemekteyiz başvuru bölümünden programa başvuru yapabilirsiniz. Programı sitemizden ücretsiz ve donma olmadan izleyebilirsiniz.Yemekteyiz 29 Mart 2018

Yemekteyiz 29 Mart 2018 Perşembe 149. Bölüm Tekrar İzle

Yorum ekle

Yorum ekle

Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız